Zgłoszenia na DInO 2020
Uczestnicy DInO 2020 - zgłoszeni z uregulowanym wpisowym (komplet świadczeń)
Kategoria | Uczestnik 1 | Miejscowość | Wpisowe | Uczestnik 2 | Miejscowość | Wpisowe | Uczestnik 3 | Miejscowość | Wpisowe |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TZ | Piotr Glinka | Ligota | |||||||
TZ | Janusz Stocki | Bydgoszcz | |||||||
TZ | Arkadiusz Skoczyński | Piasek | Adam Skoczyński | Piasek | |||||
TU | Iwona Kurto | Skarmat Toruń | Wojciech Wójcik | Orientop Wrocław | |||||
S25 | Karolina Chojnacka | TazDevil Team Toruń | |||||||
S25 | Karol Kłodziński | TazDevil Team Toruń | |||||||
TZ | Marek Wrzałkowski | "Powsinoga" Głuche | Jan Dąbrowski | "SkarMat" Toruń | |||||
S25 | Małgorzata Filipek | Bydgoszcz | |||||||
S10 | Jennifer Reinlender | Bydgoszcz | Daria Thot | Bydgoszcz | Mirela Glura | Bydgoszcz | |||
TZ | Krzysztof Ligienza | Wrocław | Roman Trocha | Dzierżoniów | |||||
TT | Krystyna Polonius | Katowice | |||||||
TU | Jakub Worona | Bydgoszcz | Mirosław Worona | Bydgoszcz | |||||
TZ | Tadeusz Frymark | Bydgoszcz | |||||||
TZ | Krzysztof Miaśkiewicz | Wrocław | Marcin Stefaniak | Pęgów | |||||
TZ | Zbigniew Socha | Gliwice | |||||||
TZ | Zbigniew Tarnowski | Częstochowa | |||||||
TZ | Michał Sereda | EKOTON Grudziądz | |||||||
TZ | Paweł Rozwadowski | Brwinów | |||||||
TZ | Bartosz Tyczyński | Warszawa | Renata Orkisz | Radom | Katarzyna Kuśmińska | Radom | |||
S20 | Błażej Łyszczarz | Bydgoszcz | |||||||
S15 | Adam Mrozik | Bydgoszcz | |||||||
TU | Tadeusz Kucharski | Katowice | |||||||
TT | Stanisława Kucharska | Katowice | |||||||
TZ | Andrzej Krochmal | Warszawa | Piotr Wieczorek | Warszawa | |||||
TZ | Maciej Sołtys | Chełmża | |||||||
TZ | Wojciech Kluska | Toruń | Rafał Kluska | Toruń | |||||
TP | Edward Żołnowski | Grudziadz | Aleksandra Żołnowska | ||||||
S15 | Andrzej Warchoł | Świecie | Małgorzata Jurczyńska | Reda | |||||
TP | Beata Papińska | Torun | Zofia Papińska | Toruń | |||||
TP | Wiesław Wiśniewski | Bydgoszcz | |||||||
S10 | Adam Madajewski | Poznań | Nicola Wyżkiewicz | Poznań | |||||
TZ | Marcin Krasuski | Warszawa | |||||||
TU | Urszula Trykozko | Warszawa | |||||||
TU | Paweł Mikulak | Poznań | Tomasz Kozłowski | Poznań | |||||
S20 | Grzegorz Gałązka | Osielsko | |||||||
TT | Wiesiek Szczygieł | Kraków | Marcin Bieniek | Radom | |||||
S25 | Radosław Balmowski | Janikowo | |||||||
TZ | Justyna Maternicka | Gdańsk | Justyna Błaszczyk | Gdańsk | |||||
S15 | Paulina Buchaj | Krzewiny | Joanna Buchaj | Krzewiny | |||||
TZ | Paweł Skoczypiec | Toruń | Kajetan Bieszke | Toruń | |||||
TT | Tomasz Koczko | Toruń | Katarzyna Koczko | Toruń | |||||
S25 | Jarosław Bartczak | Papowo Toruńskie | Robert Dębiński | Toruń | |||||
TP | Zuzanna Kowalska | Bydgoszcz | Tomasz Kowalski | Bydgoszcz | |||||
TZ | Artur Małowiński | Bydgoszcz | |||||||
S20 | Jolanta Dębińska | Toruń | Iwona Bartczak | ||||||
S15 | Adam Mrozik | Bydgoszcz | |||||||
TP | Piotr Gadecki | Warszawa | Dominika Gadecka | Warszawa | Adrian Grzela | Warszawa | |||
S25 | Krzysztof Wojciechowski | Toruń | |||||||
TZ | Paweł Starzyński | Warszawa | Kamil Starzyński | Otwock | |||||
TZ | Jacek Wieszaczewski | Wrocław | |||||||
TZ | Barbara Szmyt | Warszawa | Dariusz Walczyna | Warszawa | |||||
S25 | Przemysław Witczak | Warszawa | |||||||
TP | Krzysztof Bojakowski | Bydgoszcz | Paula Bojakowska | Bydgoszcz | Małgorzata Bojakowska | Solec Kujawski | |||
TT | Roman Biegajski | Bratian | Katarzyna Biegajska | Bratian | |||||
TZ | Zuzanna Kopidurska-Olechnicka | Toruń | Krzysztof Olechnicki | Toruń |
Zgłoszeni po terminie i/lub bez uregulowanego wpisowego (bez gwarancji otrzymania wszystkich świadczeń)
Kategoria | Uczestnik 1 | Miejscowość | Wpisowe | Uczestnik 2 | Miejscowość | Wpisowe | Uczestnik 3 | Miejscowość | Wpisowe |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TZ | Bartłomiej Mazan | Szczecin | Aleksandra Mazan | Szczecin | |||||
TZ | Marek Paruszewski | Gdańsk | |||||||
S25 | Krzysztof Łątkowski | Poznań |