Zgłoszenia na DInO 2022
Uczestnicy DInO 2022 - zgłoszeni z uregulowanym wpisowym (komplet świadczeń)
Kategoria | Uczestnik 1 | Miejscowość | Wpisowe | Uczestnik 2 | Miejscowość | Wpisowe | Uczestnik 3 | Miejscowość | Wpisowe |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TP | Hanna Ryszewska | Bydgoszcz | Irena Piekutowska | Bydgoszcz | |||||
TT | Jakub Podgruszewski | Międzychód | Alan Parulski | Międzychód | Paweł Podgruszewski | Międzychód | |||
TZ | Maciej Sołtys | Chełmża | |||||||
S15 | Jakub Kłos | Inowrocław | Sławomir Ciemny | Inowrocław | |||||
TU | Agata Hermann-Szyszłow | Bydgoszcz | Przemysław Szyszłow | Bydgoszcz | |||||
TZ | Sławomir Frynas | Lublin | |||||||
TZ | Edward Żołnowski | Grudziądz | |||||||
TU | Dominik Chudecki | Osie | Miłosz Wąsikowski | Osie | |||||
TU | Jan Cichocki | Osie | Paweł Mechliński | Osie | |||||
TU | Jan Bocian | Osie | Agata Nadwodna | Warlubie | |||||
TT | Antonina Bocian | Osie | Anna Cybulska | Osie | Natalia Kicińska | ||||
TT | Miłosz Różyński | Osie | Witold Siewert | Osie | Wiktor Szwankowski | Osie | |||
TP | Jagoda Karpus | Osie | Zofia Siewert | Osie | |||||
TP | Wiktoria Pozorska | Osie | Julita Werner | Osie | |||||
S25 | Krzysztof Wojciechowski | Toruń | |||||||
TZ | Krzysztof Czerepiuk | Głogowo | |||||||
TT | Tomasz Koczko | Toruń | Monika Koczko | Torun | Monika Genderka | Toruń | |||
S10 | Wacław Czerkawski | Katowice | |||||||
TZ | Adam Krochmal | Warszawa | Mariusz Góraj | Radom | |||||
TZ | Jonka Szewczyk | Toruń | Toruń | ||||||
TU | TADEUSZ KUCHARSKI | KATOWICE | |||||||
TZ | Adam Skoczyński | Piasek | Arkadiusz Skoczyński | Gliwice | Roman Trocha | Dzierżoniów | |||
TZ | Zbigniew Klawczyński | Bydgoszcz | |||||||
TZ | Piotr Zajączkowski | Warszawa | |||||||
S25 | Rafał Kluska | Toruń |
Zgłoszeni po terminie i/lub bez uregulowanego wpisowego (bez gwarancji otrzymania wszystkich świadczeń)
Kategoria | Uczestnik 1 | Miejscowość | Wpisowe | Uczestnik 2 | Miejscowość | Wpisowe | Uczestnik 3 | Miejscowość | Wpisowe |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TP | Wojciech Zgoda | Lublin | |||||||
TZ | Piotr Zgoda | Lublin | |||||||
S25 | Karol Kłodziński | Toruń | Karolina Chojnacka | Toruń | |||||
TZ | Janusz Kaczmarek | Cieszyn | |||||||
TZ | Tomasz Gronau | Warszawa | |||||||
TZ | Zbigniew Socha | Gliwice | ??? ??? | ||||||
S15 | Zbigniew Mądrzyński | Grudziądz | |||||||
TP | Danuta Kuziemska | Osie | Nikola Kuziemska | Osie | Anna Szwankowska | Osie | |||
TP | Martyna Hajdas | Toruń | Anna Hajdas | Toruń | Eliza Drzystek | Toruń |