Działalność Klubu SKARMAT jest wpierana finansowo ze środków GMINY MIASTA TORUŃ:
a także przez:stat4u
XVII MnO "Śladami Historii"
2019-11-09
Mogilno
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzywniaka zaprasza 9 listopada 2019r. na "XVII Marsz na Orientację Śladami Historii"
Marsz „Śladami Historii” odbywa się w związku z upamiętnieniem nadania naszej szkole imienia ks. Piotra Wawrzyniaka oraz kolejną rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Zostanie przygotowana specjalna trasa TP (dla początkujących) i TT(dla średniozaawansowanych), którą należy pokonać z otrzymaną na starcie mapą. Zabawa polega na odnajdywaniu w terenie, zaznaczonych na mapie punktów i zapisywaniem ich na specjalnie do tego celu przeznaczonej karcie startowej. Trasę przygotuje Klub Imprez na Orientację SKARMAT z Torunia. Oczywiście na zwycięzców czekają nagrody i pamiątkowe dyplomy.
- Zgłoszenie drużyn 2-3-4 osobowych. Zgłoszenia mogą się odbywać drogą elektroniczną na adres maria_blotnicka@gmail.com , w szkole u pani Beaty Ozimek lub przed startem w dniu marszu.
- START: 9 listopada (sobota)Mogileński Dom Kultury (Harcówka ul. T. Kościuszki 5) godz. 10:00 (zgłaszanie drużyn od 9:30)
- META:dziedziniec przed Klasztorem
- Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i dyplomów oraz wspólna grochówka o godz. 13:00 w SP nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka
- Koniecznie zabierz: linijkę, długopis, „koszulkę” na mapę w razie niepogody.
- Pamiętaj o właściwym ubiorze dostosowanym do pogody.
- Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność, opiekę nad dziećmi sprawują rodzice lub osoby do tego upoważnione.