Działalność Klubu SKARMAT jest wpierana finansowo ze środków GMINY MIASTA TORUŃ:




a także przez:







stat4u

Zgłoszenia na Matnia 2019

Uczestnicy Matnia 2019 - zgłoszeni z uregulowanym wpisowym (komplet świadczeń)

Kategoria Uczestik 1 Miejscowość Wpisowe Uczestik 2 Miejscowość Wpisowe Uczestik 3 Miejscowość Wpisowe
TU Agnieszka Ćmiel Gliwice    
TU Adam Gruca Gliwice    
TT Bartosz Pieńkowski Zielona GóraAlicja Zimostrat Zielona GóraSebastian Romejko Zielona Góra
TU Dariusz Mazurek Warszawa    
TZ Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław    
TU Adam Stalka Kraków    
TU Weronika Suszek Częstochowa    
TU Jacek Gdula WrocławMaciej Zachara Rzeszów  
TT Krzysztof Lorbiecki Tuchola    
TZ Maciej Urbaniak Myślenice    
TU Katarzyna Urbaniak Myslenice    
TT Joanna Kośnik Warszawa    
TZ KRZYSZTOF NOWAK Gdańsk    
TZ Tomasz Gronau Warszawa    
TZ Adam Skoczyński Piasek    
TZ Arkadiusz Skoczyński Piasek    
TU Wojciech Wójcik Orientop Wrocław    
TZ Zbigniew Socha Gliwice    
TZ Marcin Chrobak Katowice    
TU Justyna Kuźba Rumia    
TU Joanna Kuźba Rumia    
TU Kornelia Nowicka-Bielecka Rumia    
TT Krzysztof Nowicki RumiaMarcin Krajkowski Rumia  
TZ Paweł Ćwidak Gdańsk    
TZ Marcin Stefaniak Pęgów    
TU Krystyna Polonius Katowice    
TU Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne    
TZ Tadeusz Frymark Bydgoszcz    
TZ ROMAN TROCHA Dzierżoniów    
TT Joanna Lewandowska RumiaKatarzyna Rojek GdańskWojciech Rojek Gdańsk
TU Jakub Kuźba Rumia    
TZ Piotr Glinka Ligota    
TU Aleksandra Czerwińska Bydgoszcz    
TT Łukasz Karpiński Aleksandrów Łódzki    
TU Miłosz Wąsikowski Osie    
TU Dominik Chudecki Osie    
TU Bartosz Mróz Wałdowo Szlacheckie    
TT Maciej Mróz Wałdowo Szlacheckie    
TT Kacper Majorkiewicz Wałdowo Szlacheckie    
TT Kacper Stroński Wałdowo Szlacheckie    
TT Kacper Bądkowski Wałdowo Szlacheckie    
TT Kajetan Rożej ToruńJędrzej Dombrowski Toruń  
TT Tomasz Waśko Gdynia    
TZ Bartosz Tyczyński Radom    
TZ Piotr Wieczorek Warszawa    

Zgłoszeni po terminie i/lub bez uregulowanego wpisowego (bez gwarancji otrzymania wszystkich świadczeń)

Kategoria Uczestik 1 Miejscowość Wpisowe Uczestik 2 Miejscowość Wpisowe Uczestik 3 Miejscowość Wpisowe
TT Aleksandra Żołnowska GrudziądzEdward Żołnowski Grudziądz  
TZ Michał Grochowski Gdańsk    
TZ Krzysztof Miaśkiewicz Wrocław    
TZ Marcin Iwiński Grudziądz